Utworzone dnia 29 Kwi 2019

W dniu 2 kwietnia 2019 roku w imieniu Spółdzielni Communal Service w Brzezinach, podpisałem umowę z Towarzystwem Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych w Warszawie i uzyskałem pożyczkę na zakup ciągnika wraz z osprzętem do odśnieżania i omiatania ulic i chodników.
Spółdzielnia Socjalna Communal Service posiadająca osobowość prawną jako instytucja samodzielna świadcząca usługi na rzecz szczególnie samorządów, poszerzając swój stan posiadania nowoczesnego sprzętu zamierza dążyć do poszerzenia swoich usług. Co wiązać się będzie z zatrudnieniem kolejnej liczby osób wykluczonych zawodowo i społecznie, mieszkańców Brzezin i poszczególnych gmin powiatu brzezińskiego.
Dlatego apelujemy do wszystkich samorządów naszego powiatu jak również do Starosty Powiatu Brzezińskiego i wszystkich ludzi dobrej woli, którym leży na sercu dobro pracowników Spółdzielni o kierowanie do nas zleceń na pracę. Jesteśmy dyspozycyjni, posiadamy kadrę i coraz lepszy sprzęt. Planujemy kolejne zakupy sprzętu po zwrocie przez Burmistrza Miasta Brzeziny należnych nam kwot za wykonane przez Spółdzielnie pracę na terenie Brzezin w roku 2018.

Tadeusz Klimczak